ЕКСПРЕС-ВЕБІНАРИ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ПІЛОТНИХ ШКІЛ НУШ З КУРСУ «КУЛЬТУРА ДОБРОСУСІДСТВА»

Для того, щоб якісно навчати дітей, учителям необхідно багато навчатися самим. Так, 3 і 5 вересня у ІДЦ «Інтеграція та розвиток» відбулися експрес-вебінари з методики викладання інтегрованого спеціального курсу міжкультурної та громадянської освіти «Культура добросусідства» в 5 класах. Вебінари провели на запит освітян, які не змогли пройти відповідне навчання у своїх закладах післядипломної освіти педагогічних працівників.

У навчанні взяли участь учителі шкіл НУШ, в яких пілотується згаданий курс. Тренеркою під час першого вебінару стала співавторка підручника до курсу Ірина Унгурян. Вона розповіла педагогам про основні засади і філософію НУШ, ознайомила учасників із нормативною базою для впровадження нових програм і методик, розповіла про освітній простір «КД», інтеграційний, компетентнісний і діяльнісний підходи у викладанні курсу, особливості оцінювання учнів та інші робочі аспекти.

Під час другого вебінару співавторка курсу та тренерка Олександра Козорог розібрала з учасниками ключові поняття в межах курсу, з-поміж яких ідентичність та інклюзія. Учасники виконали низку практичних завдань, що стосувалися роботи зі стереотипами, упередженнями, дискримінацією; отримали інструментии для плекання толерантності, культурної і гендерної сензитивності; поспілкувалися про права людини і права дитини в межах курсу «КД».

Загалом обидва дні вебінару проходили в інтерактивному ігровому форматі. І це не дарма, адже саме таким є навчання в межах курсу «Культура добросусідства»

Зараховано: 28 учнів
Рівень: Середній

Архів

Робочі години

Monday 9:30 am - 6.00 pm
Tuesday 9:30 am - 6.00 pm
Wednesday 9:30 am - 6.00 pm
Thursday 9:30 am - 6.00 pm
Friday 9:30 am - 5.00 pm
Saturday Closed
Sunday Closed