Методична підтримка для освітян, які підвищують кваліфікацію викладачів «Культури добросусідства»

Програми наскрізного курсу «Культура добросусідства» розроблені для різних ланок освіти – від дошкілля до освіти дорослих. Він спрямований на розвиток освіти впродовж життя, демократизацію освітнього середовища, підтримку міжкультурної і миротворчої освіти та широкої соціальної інклюзії в Україні. У збірці розробок інтерактивних програм для освітян «Навчаємося викладання «Культури добросусідства» дітям і дорослим» (упорядниці – Олександра Козорог, Неля Лебідь) викладено матеріал для підготовки занять для різних ланок освіти. Матеріали збірки можна використати під час навчання студентів педагогічних спеціальностей та підвищення кваліфікації педагогів у системі формальної і неформальної освіти. За умови певної адаптації ці розробки також можуть бути використані під час роботи з батьками дітей або створення занять із громадянської освіти для старшокласників. Видання може бути корисним для науково-педагогічних і педагогічних працівників закладів післядипломної педагогічної освіти, центрів професійного розвитку, а також андрагогів, класних керівників, соціальних працівників, шкільних психологів, громадських активістів та ін.

 

Електронна версія збірки створена в межах реалізації проєкту «Пілотування викладання предмета “Культура добросусідства” в Новій українській школі та забезпечення сталості його впровадження» ГО «ІДЦ “Інтеграція та розвиток”» за підтримки Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується Pact в Україні. Всі розміщені в збірці матеріали є ви- ключною відповідальністю Pact та його партнерів і не обов’язково відображають погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США. 

Матеріали

Збірка розробок програм інтерактивних занять для освітян «Навчаємося викладання «Культури добросусідства» дітям і дорослим»

Додаткові матеріали відсутні

Залиште Вашу електронну адресу, щоб не пропустити актуальні новини

Прибрати підписку Ви зможете у будь-який час