Вітаємо наших захисників і захисниць із Днем Збройних сил України! Дякуємо за службу, дякуємо за захист😌
![](https://kdukraine.com/app/uploads/2023/12/6-грудня-1024x683.png)
Вітаємо наших захисників і захисниць із Днем Збройних сил України! Дякуємо за службу, дякуємо за захист😌
Онлайн курс створений в рамках реалізації проєкту «Пілотування викладання предмету “Культура добросусідства” в Новій Українській школі та забезпечення сталості його впровадження» ГО «ІДЦ «Інтеграція та розвиток» за підтримки Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується Pact в Україні. Зміст усіх матеріалів онлайн курсу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів і не обов’язково відображають погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.