«Культура добросусідства: я досліджую світ» Програма і методичні рекомендації для 1-2 і 3-4 класів

Збірки  містять освітні  та модельні програми, а також методичні рекомендації для пілотування в початковій школі інтегрованого курсу «Культура добросусідства: я досліджую світ», розробленого на основі схвалених до використання програм наскрізного інтегрованого спецкурсу «Культура добросусідства» (лист ДНУ ІМЗО МОН України № 22.1/12-Г-366 від 15.06.2018) і типової освітньої програми, створеної авторським колективом під керівництвом Р. Шияна (наказ МОН України від 08.10.2019 № 1272) відповідно до завдань, визначених у Державному стандарті початкової освіти (2016 р.).

Матеріали збірок призначені для проведення системної роботи з розвитку у дітей основних компетентностей освіти впродовж життя, а також громадянської, міжкультурної та миротворчої освіти в Україні. Програма сприяє формуванню навичок конструктивної комунікації, взаємодії в колективі, адаптації в новому середовищі, дає змогу урахувати регіональні особливості природного і культурного ландшафту регіонів України. Представлені методичні рекомендації можуть бути використані педагогами для організації роботи здобувачів/здобувачок освіти на уроці, під час ранкових зустрічей і годин спілкування, на батьківських зборах, у гуртках і вдома.

Програми і методичні рекомендації до інтегрованого курсу «Культура добросусідства: я досліджую світ» в початковій школі були розроблені у 2020–2021 рр. освітянами і науковцями – членкинями громадської організації «Інформаційно-дослідний центр “Інтеграція та розвиток”» у рамках реалізації проєкту «Promoting the development of active citizenship, tolerance and understanding in educational institutions and communities of Ukraine», який підтримувався Посольством Королівства Норвегії в Україні.

Матеріали  збірок є пілотними і ще перебувають на стадії апробації, рецензування та огрифування.

Матеріали

«Культура добросусідства: я досліджую світ. Інтегрований курс для 1–2 класів. Збірка програм і методичних рекомендацій»
«Культура добросусідства: я досліджую світ. Інтегрований курс для 3-4 класів. Збірка програм і методичних рекомендацій»

Додаткові матеріали відсутні

Залиште Вашу електронну адресу, щоб не пропустити актуальні новини

Прибрати підписку Ви зможете у будь-який час